NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!
Przypomnij hasło

EXSite24.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

GiliSoft Video Editor 10.0.0 Multilingual

Dodał: wiktor32 26-03-2018, 10:36

GiliSoft Video Editor 10.0.0 Multilingual


GiliSoft Video Editor to edytor plików wideo obsługujący wiele najpopularniejszych formatów i oferujący sporo rozmaitych funkcji przydatnych w codziennym użytkowaniu.

Program umożliwia łatwe przycinanie filmu w celu usunięcia zbędnych obszarów bądź też czarnych pasków, bezproblemowe dzielenie pliku wideo na fragmenty o określonej długości (np. każdy po 5 minut) lub wadze (np. każdy po 100 megabajtów) bądź też ich łączenie – można seryjnie połączyć pliki zapisane w tym samym formacie bez kodowania oraz pliki w różnych formatach, wybierając format wyjściowy jednego z nich lub ustawić niestandardowy format wyjściowy.

GiliSoft Video Editor zawiera także funkcję dodawania plików dźwiękowych do poszczególnych materiałów wideo, napisów (wsparcie formatów ASS i SRT) z opcją ustawienia wielkości i formatu czcionki, znaków wodnych w formie tekstowej lub graficznej (obsługa formatów JPG, PNG, BMP) i kilkunastu efektów specjalnych (natychmiastowy podgląd, dostosowywanie jasności, kontrastu i nasycenia).

Co ciekawe, producent aplikacji dba również o bezpieczeństwo - jeśli zgubisz urządzenie z zainstalowaną aplikacją GiliSoft Video Editor, to nie musisz się obawiac, że ktoś uzyska dostęp do twoich prywatnych danych i poufnych informacji.


wielkość całości: 31.9 MB
rodzaj kompresji: .rar
zawartość uploadu: Setup + Key
wersje językowe: Multilingual | ENG
brak danych naprawczych
haslo:brak
System operacyjny: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP.


Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!
    

Informacja

Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.