NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!
Przypomnij hasło

EXSite24.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

Freemake Video Converter Gold 4.1.10.40 MULTI-PL

Dodał: first_person 12-01-2018, 01:04

Freemake Video Converter Gold 4.1.10.40 MULTI-PL

Wzbogacona o komercyjne dodatki wersja programu do konwertowania filmów, muzyki i grafiki pomiędzy najpopularniejszymi formatami.

Ponad 200 formatów wejściowych:
Wejście dowolnych plików wideo: AVI, MP4, MKV, WMV, MPG, 3GP, 3G2, SWF, FLV, TOD, AVCHD, MOV, DV, RM, QT, TS, MTS, itp. Importowanie muzyki (MP3, AAC, WMA, WAV) i zdjęć (JPG, BMP, PNG, GIF), łączenie zdjęć, filmów i muzyki.

Unikalne! Konwersja plików wideo online z 50 stron:
Freemake to jedyny konwerter plików wideo, który zgrywa wideo online na podstawie linku URL z serwisów YouTube, Facebook, MTV, Vimeo, Dailymotion, oraz ponad 50 innych stron, pobiera filmy z YouTube do iTunes i konwertuje je do dowolnych formatów używanych na komputerach, urządzeniach przenośnych i innych.

Wyjście do AVI, WMV, MP4, MKV, FLV, SWF, 3GP, MP3:
Konwersja filmów do najbardziej popularnych formatów wideo. Ripowanie filmów DVD (niezabezpieczonych) do formatu AVI, WMV, MP4, MPEG, MKV, FLV, SWF, 3GP. Konwersja wideo do formatu Flash i umieszczanie go bezpośrednio na swojej stronie internetowej. Konwersja plików wideo i audio do formatu MP3 z naszym konwerterem plików wideo.

Konwertuj na iPod, iPhone, iPad, PSP, Android:
Optymalna konwersja filmów dla urządzeń Apple, Sony i Android. Bezpłatna konwersja filmów na iPod Classic, iPod Touch, iPod Nano, iPod 5G, iPhone, iPad, Sony PSP, PS2, PS3, BlackBerry, Xbox, Apple TV, urządzaenia przenośne Android, smartfony itd.

Najszybszy konwerter wideo z CUDA i DXVA:
Freemake to jedyny konwerter wideo, który posiada zintegrowaną technologię CUDA i DXVA dla najszybszej konwersji wideo i mniejszego obciążenia procesora. Oprogramowanie automatycznie wykrywa optymalne parametry konwersji i włącza/wyłącza CUDA i DXVA dla lepszych wyników konwersji.

Nagrywanie filmów Blu-ray:
Konwersja filmów do formatu Blu-ray i nagrywanie wysokiej jakości BD. Tworzenie płyt Blu-ray z dowolnych źródeł: wideo, audio, zdjęć, filmów online. Zapisanie filmu Blu-ray na dysk twardy w postaci obrazu ISO lub struktury folderu Blu-ray w celu nagrania wielu kopii.

Unikalne! Nagrywaj płyty DVD - aż do 40 godzin filmu!:
W odróżnieniu od innych programów tego typu, nasz konwerter plików wideo nie ma dwugodzinnego limitu i pozwala na nagrywanie filmów DVD do 20 godzin Standardowego DVD lub do 40 godzin DVD-DL. Z naszym konwerterem wideo, można wykonać wiele kopii DVD i zapisać film DVD w postaci obrazu ISO lub folderu DVD.

Video Converter z obsługą napisów:
Prze konwertuj filmy DVD, MKV, MOV z wbudowanymi napisami na dowolny format wideo lub urządzenie przenośne. Dodaj SSA / SRT / ASS zewnętrzne napisy do dowolnego pliku wideo z naszym konwerterem plików wideo.

Zaawansowany edytor profili:
Przejmij całkowitą kontrolę nad materiałem wynikowym dostosowując parametry konwersji. Stwórz własne profile poprzez ustawienie kodeków audio i wideo, rozmiaru ramki itp. Przypisz ikonę i zapisz swój profil w celu ponownego użycia w naszym konwerterze wideo.

Unikalne! Przesyłanie zdjęć i MP3 na YouTube:
Prześlij film, pokaz slajdów, MP3 na serwis YouTube z naszym konwerterem plików wideo. Prześlij filmy w formatach AVI, WMV, MP4, 3GP, JPG, BMP, GIF, MP3 na YouTube. Program ma możliwość dzielenia filmów (w razie potrzeby) na części 15-minutowe i dodać je do jednej listy odtwarzania na YouTube.

Tworzenie pokazów slajdów i wizualizacji:
Zamień zdjęcia i MP3 w pokaz slajdów z muzyką w tle. Edytuj pokaz slajdów: dodawanie, usuwanie i przetasowanie zdjęć, włącz efekt panoramy. Twórz wizualizacje muzyki i wrzucaj zdjęcia na YouTube!

Przycinanie, łączenie, obracanie, limit rozmiaru, dopasowanie do proporcji obrazu:
Przycinaj części wideo z pliku. Odwróć lub obróć wideo. Połącz kilka części filmów w jeden film, dodaj przejścia między częściami. Zmień rozmiar pliku wyjściowego bez żadnych ograniczeń (np. 700 Mb, 1.4 Gb, 4,7 Gb). Ustaw wyjście wideo z ustalonymi proporcjami: dodaj czarne paski, rozciągnij, przybliż, auto-dopasowanie.


System operacyjny:
Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 (32bit / 64bit)

OPiS UPLOADU
wielkość całości: 34.99 MB
rodzaj kompresji: .7z
zawartość uploadu: Setup + Serial
wersje językowe: Multilingual | POLSKI
brak danych naprawczych
haslo:brak


DOWNLOAD
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


HASLO
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


Zobacz moje inne newsy na Exsite24.pl
    

Informacja

Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.