NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!
Przypomnij hasło

EXSite24.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

Uninstall Tool 3.5.5.5580 (x32/x64) Multi - PL

Dodał: wiktor32 16-04-2018, 11:41

Uninstall Tool 3.5.5.5580 (x32/x64) Multi - PL


"Uninstall Tool to lekki i skuteczny program do odinstalowywania różnych aplikacji z systemu operacyjnego.

Uninstall Tool całkowicie usuwa zainstalowane programy na dysku twardym, a także dokładnie wyszukuje i oczyszcza wszelkie pozostałości po odinstalowanych aplikacjach w katalogu tymczasowym oraz rejestrze systemowym. Program wyświetla szczegółową listę ze wszystkimi zainstalowanymi w systemie aplikacjami, z której możemy odczytać nazwę producenta, datę instalacji oraz dokładną wersję programu.

Program jest szybki, bezpieczny i bardzo wygodny w obsłudze. Usuwa niepotrzebne aplikacje, biblioteki oraz inne komponenty wchodzące w skład systemu operacyjnego. Uninstall Tool stanowi niezawodną alternatywa dla standardowej, wbudowanej w systemie usługi „Dodaj/Usuń programy”. W dodatku oferuje w pełni spolszczony interfejs użytkownika oraz specjalne zakładki z posegregowanymi programami, komponentami i innymi ukrytymi usługami systemowymi.

Na szczególną uwagę zasługuje dodatkowa usługa Install Tracker, którą możemy zaznaczyć lub odznaczyć w kreatorze instalacyjnym programu. Służy ona do monitorowania aplikacji w systemie operacyjnym. Usługa instaluje dowolny, wybrany program na dysku twardym, a następnie śledzi i odnotowuje w czasie rzeczywistym wszystkie dodatkowe pliki i inne śmieci tworzone przez wskazany program. W ten sposób, możemy jeszcze dokładniej odinstalować aplikację i wszelkie powiązane z nią pliki.

Uninstall Tool posiada również wbudowany menedżer do zarządzania i monitorowania wszystkich aplikacji, które uruchamiają się wraz z systemem operacyjnym. Korzystając z programu możemy przyśpieszyć działanie i uruchamianie komputera oraz wyczyścić go ze zbędnych nieużywanych komponentów i usług systemowych. Narzędzie odinstalowuje programy w tle, podświetla ostatnio instalowane aplikacje, a także umożliwia błyskawiczne wyszukiwanie aplikacji na dysku twardym, przy użyciu wbudowanej wyszukiwarki Smart Search."


? zawartość: Setup (Patch)
? System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
? wersje językowe: Multilingual | PL
? wielkość całości: 6.24 MB
? rodzaj kompresji: .rarAby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!
    

Janusz1960Donator

#1 | Dodany: 16 Kwiecień 2018 12:57

    

To samo:

https://fileshark.pl/pobierz/22744438/b3186/uninstall-tool-3-5-5-5580-rar

HeniorekUżytkownik

#2 | Dodany: 19 Kwiecień 2018 23:16

    

Nie można użyć tego patcha.

HeniorekUżytkownik

#3 | Dodany: Wczoraj, 19:07

    

first_person dał wersję zarejestrowaną tak że nie potrzeba tego nie działającega patcha.

Informacja

Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.