NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!
Przypomnij hasło

EXSite24.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

Advanced SystemCare 11.3.0.220 Multi - PL

Dodał: wiktor32 11-04-2018, 15:29

Advanced SystemCare 11.3.0.220 Multi - PL


Advanced SystemCare PRO to komercyjna odmiana bardzo popularnego narzędzia służącego do przeprowadzania kompleksowej optymalizacji systemu Windows. Nie jest to jedyne zadanie realizowane przez ten pakiet: umożliwia on odzyskiwanie danych, ochronę przed wirusami, a także automatyczne pobieranie wszystkich niezbędnych sterowników.

Program oferuje kilka modułów odpowiedzialnych za utrzymanie systemu Windows w dobrej kondycji. Za pomocą jednego kliknięcia użytkownik może skorzystać z automatycznej diagnozy, podczas której program wyszukuje oprogramowanie szpiegujące, naprawia rejestr, usuwa z komputera ślady naruszające prywatność, usuwa niepotrzebne pliki tymczasowe i błędne skróty, a także naprawia popularne problemy z Internetem. Użytkownik może samodzielnie zdecydować o tym, jakie elementy mają być sprawdzone.

Produkt firmy IObit zawiera także dodatkowe narzędzia służące do ochrony komputera podstawowe odpowiada za utrzymywanie oryginalnej lub ustawionej przez użytkownika strony startowej i nie pozwala na jej zmianę np. niechcianemu oprogramowaniu. Pakiet chroni także przed zagrożeniami związanymi z przeglądarkami, potrafi usuwać instalowane automatycznie wtyczki i paski narzędziowe. Z jego poziomu wyłączymy także funkcje systemu (np. Telnet), których dostępność wiąże się z osłabieniem bezpieczeństwa. Wyłączyć można wszystkie jednocześnie lub wybierając pojedyncze usługi ręcznie. Znajdziemy tu dodatkowo komponent Turbo Boost, odpowiedzialny za przyśpieszanie pracy komputera i dostosowywanie go do np. wymagających gier.

Wymagający użytkownicy powinni zerknąć do zakładki Narzędzia, w której znajdują się opcje dodatkowe. Dzięki nim możliwe jest usuwanie programów i pozostałości po nich, ?inteligentne? defragmentowanie dysku, sprawdzanie integralności partycji, przywracanie omyłkowo usuniętych danych, a także niszczarka plików. Dzięki Advanced SystemCare PRO bez problemu odnajdziemy też duplikaty plików i puste foldery. Wersja komercyjna umożliwia wykorzystanie dodatkowych opcji jak np. czyszczenie pamięci RAM, optymalizacja działania połączenia internetowego, dokładne czyszczenie dysku i rejestru.


? zawartość: Setup (licencja)
? System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
? wersje językowe: Multilingual | PL
? wielkość całości: 28.3 MB
? rodzaj kompresji: .rar


Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!
    

rebel9191Użytkownik

#1 | Dodany: 11 Kwiecień 2018 15:31

    

dzieki za wstawke :D

maslo32Donator

#2 | Dodany: 11 Kwiecień 2018 21:33

    

Mam malwarebytes  i jesli zainstaluje ten program to malware traktuje go jak wirusa co jest z tym programem nie tak . Nie chodzi o dokłądnie tą wersje .Wersja sciagnieta z strony producenta ma dokładnie to samo , jest wywalana przez malwarebyte 

luka8386Użytkownik

#3 | Dodany: 12 Kwiecień 2018 11:17

    

mam to samo, niezależnie skąd ściągne

Informacja

Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.