NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!
Przypomnij hasło

EXSite24.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

Regulamin działu Gry

Dodał: Admin 4-07-2017, 00:12

Regulamin działu GryRegulamin działu Gry


1. Wzór tytułu publikacji:

Polski tytuł / Angielski tytuł (rok) release (przykład: Hitman: Rozgrzeszenie / Hitman: Absolution (2012) SKIDROW)
- Jeżeli gra nie ma polskiego tytułu bądź jest taki sam jak oryginalny wtedy pomijamy polski tytuł
- Jeżeli gra posiada polski język to dopisujemy Polska wersja językowa (przykład: Battlefield 4 (2013) RELOADED / Polska Wersja Językowa)
- W przypadku jeżeli jest spolszczenie a nie język polski dopisujemy Spolszczenie (przykład: Battlefield 4 (2013) Spolszczenie.RELOADED)
- Jeżeli nie możemy ustalić grupy która ją wydała zamiast releasu piszemy P2P. Jeżeli na stronie występuje gra danego wydania np. RELOADED nie możemy już dodać wersji nieznanej grupy P2P (przykład jeżeli już jest gra Battlefield 4 (2013) PL.RELOADED nie możemy dodać Battlefield 4 (2013) PL.P2P)

2. Komentarze:

W komentarzach można umieszczać jedynie linki do releasu w danej wersji np. Jeżeli mamy repack zabronione jest dodawanie linków do wersji rip bądź Pełnej wersji.
Dozwolone jest umieszczanie cracków, kluczy, spolszczeń.

3. Zakaz podbijania newsów:

- nową wersją gry
- trainerami, crackami, update'ami itd.
- dodatkowymi materiałami z gry
- poprzez zrobienie reuploadu

4. Zabronione jest dodawanie własnych kolekcji gier np. Need for Speed kolekcja. Dozwolone jest to w przypadku jeżeli to jest scenowe wydanie np. Commandos Antologia (xxxx) PL.PROPHET

5. Zabronione jest dodawanie własnych wersji gier tj. robienie własnych ripów, repacków, pseudo pełnych wersji gier jak to miało często miejsce wcześniej

6. Jeżeli na stronie występuje scenowe wydanie danej gry w wersji angielskiej i nie występuje żadne wydanie w wersji polskiej a posiadamy wydanie w wersji polskiej lecz nie możemy ustalić grupy która ją wydała możemy dodać tą grę w wersji polskiej (przykład występuje Dead Island (2013) RELOADED, Dead Island (2013) SKIDROW itd. i żadna publikacja nie jest w wersji polskiej możemy dodać Dead Island (2013) PL.P2P)

7. Wszelkie wersje gier beta, alpha itd. które nie są jeszcze pełnymi wersjami gier dajemy do działu steam/clone DVD

Regulamin wchodzi w życie ze skutkiem natychmiastowym, jednak dajemy 24h na zapoznanie się bez bana za nieprzestrzeganie.

Aby uniknąć chamstwa bezczelności oraz dodawania niesprawdzonych ripów zakazujemy 'tzn" klepania newsów nie swoimi linkami znalezionymi w sieci. Nikt nie zabrania wstawiania swoich linkow share-online, itp wyslij wowczas dowód wrzucenia (cały screen z programu) do moderatora storm.
Wstawianie takich linków dotyczy również komentarzy.

Pozdrawiamy administacja
    

zasekUżytkownik

#1 | Dodany: 30 Maj 2018 15:06

    

witam.

dlaczego dodajecie wpisy do filmów orginalnych robionych przez KiT - "pobrano z exsite24.pl" w tym momencie film nie jest już orginalnie zripowany przez KiT, tylko edytowany przez Was. ??

Informacja

Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.