NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!
Przypomnij hasło

EXSite24.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

Oxygen Not Included (2018) [Wczesny Dostęp] v255502-J / Polska Wersja Językowa

Dodał: . J. 18-02-2018, 15:45

Oxygen Not Included (2018) [Wczesny Dostęp] v255502-J / Polska Wersja Językowa

Oxygen Not Included (2018) [Wczesny Dostęp] v255502-J / Polska Wersja Językowa

[ -- Opis -- ]
Oxygen Not Included to osadzona w konwencji science fiction, dwuwymiarowa gra symulacyjna, w której zajmujemy się rozwijaniem kosmicznej kolonii. Produkcja ukazała się na platformie PC Windows, a za jej powstanie odpowiada niezależne, kanadyjskie studio Klei Entertainment, mające na swoim koncie takie tytuły, jak Don’t Starve, Mark of the Ninja czy serię Shank.

Mechanika:
W Oxygen Not Included czuwamy nad rozwojem kosmicznej kolonii, ulokowanej na bliżej nieokreślonej planecie. Podczas zabawy odpowiedzialni jesteśmy za wszystkie aspekty funkcjonowania bazy, począwszy od jej ustawicznej rozbudowy o kolejne pomieszczenia, aż po indywidualne zarządzanie każdym z podległych nam kolonistów i przydzielaniem podwładnym określonych obowiązków. Mieszkańcy kolonii mogą zajmować się kopaniem, wydobyciem, budowaniem, prowadzeniem badań, transportem, a nawet gotowaniem, a każdej z tych prac możemy nadawać określone priorytety, aby nasza baza działała jak najefektywniej. Dodatkowo musimy też zadbać o podstawowe potrzeby życiowe kolonistów i zapewnić im dostęp do wody, jedzenia, ogrzewania, a także tytułowego tlenu, który rozprowadzamy po terenie bazy za pomocą sieci skomplikowanych rur. Całość przypomina nieco rozwiązania z mobilnego Fallout Shelter, lecz jednocześnie odznacza się szeregiem świeżych pomysłów oraz własnym, unikalnym charakterem.

Kwestie techniczne:
Pod względem oprawy, wydana na platformie PC Windows gra Oxygen Not Included zrealizowana została w dwóch wymiarach, a obszar naszej bazy oglądamy w przekroju bocznym, podobnie jak we wspomnianym Fallout Shelter. Opisywany tytuł wyróżnia się jednak całkowicie odmiennym, choć wciąż kreskówkowym stylem graficznym, mocno przypominającym poprzednią grę Klei Entertainment Don’t Starve. W grze nie zabrakło także charakterystycznej dla produkcji Kanadyjczyków dawki humoru.


[ -- Wymagania Sprzętowe -- ]

System operacyjny: Windows 7 (64 bit)
Procesor: Dual Core 2 GHz
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: Intel HD 4600 (AMD or NVIDIA equivalent)
DirectX: Wersja 11
[ -- Informacje o Uploadzie -- ]

Wielkość Uploadu : 446 MB
Zawartość Uploadu: Instalka
Wersja Językowa : Polska (tłumaczenie jakos w 90-95%)
Rodzaj Kompresji : RAR
Dane Naprawcze : Brak
Hasło : Brak
SteamEmu: ALi213


[ -- Download -- ]
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!
    

VaniszUploader

#1 | Dodany: 18 Luty 2018 15:51

    

.....

Informacja

Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.